האם תוכנה היא פתרון לבעיות בעסק

סיגל ניהול לקוחות

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

0547440080

לא בהכרח, אבל זה בהחלט אמצעי להשיג את מטרות העסק שלך!

בחירת תוכנה זה דבר פשוט ברגע שאתה יודע מה אתה רוצה להשיג באמצעותה!

"האם אתה יכול להמליץ על תוכנה טובה שתפתור לי את בעיית ה... בעסק?" שאל אותי בעל עסק שניראה אובד עצות. אמרתי לו "בוודאי".

שאלתי כמה עובדים יש בעסק והוא אמר: "יש לי מספיק עובדים בשביל שהתוכנה תעשה לי סדר".

המשכתי ואמרתי, שבסקר שוק שעשיתי יש למעלה מ- 60 תוכנות בתחום ה ERP וה-CRM (ניהול לקוחות) שכולן מעולות כל אחת בתחום שלה. כל אחת מאותן תוכנות מותקנת בעשרות ארגונים אם לא במאות, בתי התוכנה מאוד רציניים, אמינים ועובדים הרבה שנים בשוק הישראלי וחלקם גם בחו"ל.

שאלתי אותו "מה התקציב שעומד לרשותך?" ומייד נתתי לו רשימה של 7 תוכנות שיכולות לתת לו פתרון לאותה בעייה שהוא הציג בפני.  הוא הוסיף ושאל, "רגע, איך אדע מי מבין השבע היא הטובה ביותר?"

ואז עניתי לו שזו שאלת מיליון הדולר. "רק שהשאלה היותר נכונה היא לא מהי התוכנה הטובה ביותר אלא: "מהי התוכנה המתאימה לך ביותר?"

אז איך אפשר לדעת מהי התוכנה המתאימה לך ביותר?
האמת היא שכיום, כשמחיר התוכנה כבר אינו מהווה לרוב מיגבלה תקציבית, קשת הפתרונות האפשריים גם מבחינת התקציב וגם מהבחינה הפונקציונליות היא רחבה מאוד וההיצע יכול לבלבל: ישנם פתרונות בתחום ה ERP, ישנם פתרונות בתחום ה- CRM, ישנם פתרונות שהם שילוב של שניהם וישנם גם פתרונות המתמקדים בהפקת דו"חות מנהלים עם יכולות אנליטיות לניתוח נתונים. יתרה מזו, יש גם ארכיטקטורות שונות – התקנה התוכנה פיזית בשרת אצל הלקוח לעומת תצורת ענן הנחשבת למתקדמת. בנוסף, מגוון אפשרויות לתשלום הוא רחב כשלעיתים מה שניתפס כפתרון זול מתגלה כיקר וגם ההיפך.

בקיצור – רכישת תוכנה היא עניין מורכב וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ועוזרים לעסקים לקבל את ההחלטה המיטבית עבורם.  הגישה שלנו בפתרונות תוכנה היא שהתוכנה היא האמצעי לשפר את מצב העסק ובצורה משמעותית. במילים אחרות, התוכנה לא באה רק למכן תהליך קיים אלא היא הזדמנות לעשות קפיצת מדרגה בתוצאות העסקיות - להגדיל משמעותית את היקף המכירות, להוריד עלויות תפעוליות בצורה חדה וכמובן, בסופו של דבר, לעשות קפיצת מדרגה ברווחיות.

המטרה שלנו היא תמיד לשפר את רווחיות העסק שלך ולהגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר. מסיבה זו, לפני שאנו ניגשים להמליץ לך על תוכנה זו או אחרת, אנו מוודאים בצורה מתדולוגית שאכן הבעיה אותה ברצונך לפתור היא הבעיה האמיתית ולא סימפטום של הגורם לבעיה. לפעמים הפתרון עליו נמליץ יהיה דווקא שינוי התהליך ולא החלפת התוכנה. במקרים אחרים, כשכבר מותקנת תוכנה שאינה נותנת את המענה הנדרש, נבדוק האם אפשר לשדרג או להתאים אותה לצורך ומבלי להכניס להוצאות מיותרות. רק כאשר אין ברירה - נציע חלופה שתשרת את העסק שלך בצורה הטובה ביותר מבחינת עלות תועלת.

אז אם אפילו חלק מהמשפטים הבאים נכונים עבורך:

♦ קשה לך לקבל החלטה לגבי הכנסת תוכנה לעסק שלך...

♦ כבר הציעו לך מספר פתרונות אך אין לך מושג באיזה מהם לבחור...

♦ המבחר העצום, מבלבל אותך, ולא ברור לך מאיפה להתחיל...

♦ יש לך הרגשה שהגעת למבוי סתום...

זה סימן שאתה צריך מישהו אוביקטיבי שיעשה לך סדר ולקצר בשבילך את התהליך! 

אנחנו יכולים לעזור לך - זו המומחיות שלנו!

דבר/י אתנו עכשו

054-744-0080

דוד דניאלי

דניאלי דוד

הקלד/י השם והמייל וקבל/י בחינם את המדריך: להרוויח יותר גם בלי למכור יותר

S5 Box

Login