לוגיסטיקה

סיגל ניהול לקוחות

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

0547440080

לעשות יותר בפחות משאבים כך שעלות השלם תהיה קטנה מסך חלקיו

בלוגיסטיקה האתגר הוא כפול: לא רק לעשות יותר עם פחות משאבים אלה גם לוודא שעלות השלם קטנה מעלות חלקיו. כאשר עסק רוצה להגדיל את הרווחיות דרך התפעול המשמעות היא להוריד עלויות. השירות אותו אנחנו מציעים בתחום הלוגיסטי מבוסס על הגדלת רווחיות באמצעות שני כלים: 

♦ תהליכים רזים - Lean Processes

♦ מרכזי עלויות – Cost Centers

השילוב של שניהם הוכיח עצמו כשיטה להורדת עלויות והגדלת רווחיות.

ניהול רזה – Lean Processes

הפתרונות שלנו בתחום מתחילים בהערכת הערך של כל פעילות בשרשרת האספקה שאתה נותן ללקוח והרווח שלך כעסק כתוצאה מכך. במילים פשוטות איך הלקוח נהנה מהפעילות שלך ואיך העסק מרוויח ממנה. ההמלצות שלנו בתפעול רזה מתבססות על היקף הפעילות של העסק מתוך כוונה לתת את יתרון לגודל, תכנון קיבולת עבודה במסגרת האילוצים והמגבלות שקיימים בעסק, ביטול צווארי בקבוק, ולבסוף - אופטימיזציה של הפצה (או איסוף) של מוצרים. במסגרת גיבוש הפתרון אנחנו מעריכים את הכדאיות של שימוש במיקור חוץ תפעולי או העסקה של קבלני משנה עבור פעילויות שצריכות להתבצע אך לנו כעסק אין ערך מוסף ממשי בביצועם.

מרכז עלויות - Costs Center

כדי למכסם את היעילות של תהליך רזה אנחנו ממליצים על שימוש ב"מרכז עלויות" ככלי לבקרה. על פי השיטה אותה אנחנו מיישמים, מתבצעת התחשבנות פנים ארגונית בין נותני השירותים לאלו המקבלים אותם. לכל פעילות בעסק, אותה אנחנו רוצים לבקר, אנו קובעים תג מחיר וכל מחלקה העושה שימוש באותה פעילות לכאורה משלמת בעבורו למחלקה המספקת אותו. יישום השיטה מאפשר בקרה מלאה שהיא קריטית בעסקים בהם העלויות הינן נושא רגיש. יתרון נוסף של השיטה הוא שהיא מעודדת מנהלים ובעלי תפקידים לחסוך בהוצאות. החיסכון נובע מעצם העובדה שכל צרכן של פעילות (בעלי תפקיד) "מחוייב" בגין השימוש ולכן האינטרס שלו יהיה לעשות בה שימוש רק כאשר יש לו צורך אמיתי בכך.

התוצאה של הפרויקטים אותם אנחנו מציעים בתחום הלוגיסטיקה משיגה 3 מטרות מרכזיות:

♦ הבטחה שכל גורם בשרשרת האספקה יקבל את המוצר (או החומר) המדויק, בכמות הדרושה ובזמן הנדרש.

♦ שמירה על רמת עלויות נמוכה ומאוזנת עם רמת השירות.

♦ יכולת להתמודד עם אי-וודאות הן מצד הלקוחות והן מצד ספקים.

תמונה לוגיסטית

דוד דניאלי

דניאלי דוד

נעים מאוד, שמי דוד דניאלי

 


מומחה להגדלת רווחיות.

אני חסיד האמרה ש- 80% מהפתרון טמון בזיהוי הבעייה, וכפי שהוכחתי במאות פרויקטים שבצעתי בארץ ובארה"ב, ה- 20% הנותרים תלויים ביצירתיות, בתקציב וביישום.

לאחר שסקרתי לעומק כ-60 תוכנות בתחומי ה-ERP וה-CRM, כיום אני יכול לבחור עבורך את תוכנת המדף שתביא לך מקסימום תועלת במינימום התאמות ועלויות. אני רואה בתוכנה מרכיב חשוב בפתרונות אך יחד עם זאת אני יודע שלא תמיד זה הפתרון לבעייה בעסק.

בתחום תהליכי העבודה אני מאמין שדברים מסובכים לא עובדים! לכן, הפתרונות אותם אתווה עבורך, יהיו פשוטים ומדוייקים לצרכיך.  אני גם אלווה אותך עד לסוף היישום, בכדי להבטיח את השגת התוצאות אליהן ברצונך להגיע.

בנוסף, אני מרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו בנושאי מערכות מידע, ו- SAP-ERP.

מוסמך SAP-ERP ב- Integrated Business Processes.

בהשכלתי אני מהנדס תעשייה ובעל תואר שני במינהל עסקים.

הקלד/י השם והמייל וקבל/י בחינם את המדריך: להרוויח יותר גם בלי למכור יותר

מלקוחותינו

S5 Box

Login