מחסנים

סיגל ניהול לקוחות

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

0547440080

ניהול מחסן – אמצעי להגדלת הרווחיות

הפער בין ספירת המלאי הפיזית במחסן לבין דו"ח המלאי המופק ממערכת ה- ERP מלמד על יכולתו של העסק לנהל את המחסן. נכון, אין מצב שתהיה התאמה מלאה בין שני הנתונים אך יש פער סביר שניתן "לספוג" ויש פער שיכול "להפיל" את העסק, ממש כך.  אך פערים זו לא גזירה משמים – ניתן להתמודד עימם בצורה יעילה ואפקטיבית וכאן יש לנו מה להציע.

מחסן


מחסן זוהי צומת מרכזית שיש בה הרבה כסף והרבה תנועה. השילוב של שני הדברים האלה מהווה פתח לפורענויות ומכאן חשיבות מתן הפתרון שלא רק ימנע נזקים אלה גם יגדיל את הרווחיות.

כיצד? בהנחה שהמחסן מנוהל בצורה תקינה, כל תנועה של סחורה במחסן מתועדת בהנהלת חשבונות ומשפיעה על ערך המלאי בצורה ישירה - כל כניסה משפיעה על התשלומים לספקים וכל יציאה משפיעה על הגבייה מהלקוחות.

ערך המלאי במחסן מבטא את עלות המכר בדו"ח רווח והפסד ולעלות המכר יש השפעה ישירה על רווחיות העסק.

ניהול לא תקין של המחסן פוגע בצורה ישירה ברווחיות.

כל הנושאים הללו מלמדים על חשיבותם הרבה של הניהול והבקרה על פעילות המחסן.

השירות שאנחנו מציעים בתחום זה נותן מענה לכל נקודות התורפה האפשריות בניהול המחסן תוך התמקדות בשני מישורים מרכזיים:

הראשון, שיטות לניהול ואחזקה שוטפת ויעילה של מחסנים באופן שיאפשר לך לאתר וללקט את הפריט המדויק, בכמות הנדרשת ובזמן 0! הפתרונות שנציע לך ייושמו באמצעות מערכות המידע הקיימת אצלך בעסק או באמצעות מערכות יעודיות לניהול מחסנים WMS-  Warehouse Management System

השני, תיכנון תשתיתי של המחסנים תוך ניצול מכסימלי של כל יחידת שטח ונפח. התכנון מתבסס על תדירות התנועה של החומרים, משקל, נפח, תנאים מיוחדים הדרושים לצורך אחסון ויכולות שינוע בתוך המחסן.

התוצר המרכזי של הפרויקטים אותם אנחנו מבצעים הוא הגדלת רווחיות.

תוצרים נילווים לשירותים אלה יבואו לידי ביטוי ב:

חסכון בזמן עבודה ותנועות מיותרות במחסן

זאת על ידי יישום טכניקות שיאפשרו לך לאתר סחורה בצורה מדויקת ומהירה, ללקט אותה במינימום תנועה ולספק את הכמות המדויקת במועד הנדרש.

חסכון בעלויות

זאת על ידי טכניקות של קיטלוג וסיווג של מוצרים וחומרים שימנעו מצבים של כפילויות של פריטים (אותו פריט עם שמות שונים) ולא פחות חשוב - ביצוע הזמנות רכש מיותרות של סחורה שכבר נמצאת במחסן.

דוד דניאלי

דניאלי דוד

נעים מאוד, שמי דוד דניאלי

 


מומחה להגדלת רווחיות.

אני חסיד האמרה ש- 80% מהפתרון טמון בזיהוי הבעייה, וכפי שהוכחתי במאות פרויקטים שבצעתי בארץ ובארה"ב, ה- 20% הנותרים תלויים ביצירתיות, בתקציב וביישום.

לאחר שסקרתי לעומק כ-60 תוכנות בתחומי ה-ERP וה-CRM, כיום אני יכול לבחור עבורך את תוכנת המדף שתביא לך מקסימום תועלת במינימום התאמות ועלויות. אני רואה בתוכנה מרכיב חשוב בפתרונות אך יחד עם זאת אני יודע שלא תמיד זה הפתרון לבעייה בעסק.

בתחום תהליכי העבודה אני מאמין שדברים מסובכים לא עובדים! לכן, הפתרונות אותם אתווה עבורך, יהיו פשוטים ומדוייקים לצרכיך.  אני גם אלווה אותך עד לסוף היישום, בכדי להבטיח את השגת התוצאות אליהן ברצונך להגיע.

בנוסף, אני מרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו בנושאי מערכות מידע, ו- SAP-ERP.

מוסמך SAP-ERP ב- Integrated Business Processes.

בהשכלתי אני מהנדס תעשייה ובעל תואר שני במינהל עסקים.

הקלד/י השם והמייל וקבל/י בחינם את המדריך: להרוויח יותר גם בלי למכור יותר

מלקוחותינו

S5 Box

Login