מלאי

סיגל ניהול לקוחות

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.   

0547440080

מחליפים יותר סחורה ביותר מזומנים

בניהול המלאי השוטף המטרה המרכזית היא לשמור על רמות מלאי שימנעו עודף או חוסר בסחורה, שכן כל אחד משני המצבים הללו פוגע ברווחיות החברה.  מנסיוננו, רוב רובם של מערכות המידע יודעות לעשות את העבודה הזו בצורה טובה – קביעת מלאי בטחון, כמות הזמנה מיטבית (כלכלית), חישוב של צריכת סחורה בזמן אספקה, הזמנות רכש אוטומטיות וכיוצא באלה.

מעבר לשירותים אלה אותם אנחנו מציעים בתחום המלאי, אנחנו רואים שני אתגרים מרכזיים נוספים שהטיפול בהם יאפשר לך להפיק את מכסימום הרווחיות מהמלאי:

האתגר הראשון הינו לדאוג שמהירות מחזור המלאי תהיה גבוהה ככל האפשר – משמעות הדבר ברמה הפרקטית היא "כמה מהר מחליפים את הסחורה במלאי מזומנים".

האתגר השני, הלא פחות חשוב, הינו מיכסום החזר ההשקעה על המלאי - אתה משקיע כסף במלאי, אתה מצפה להחזר השקעה בדיוק כפי שהיית משקיע את הכסף במקום אחר.

ניהול של שני אתגרים אלה יאפשר לך להגדיל את הרווחיות בעסק בצורה משמעותית וזה בדיוק תחום המומחיות שיש לנו להציע לך.  אנחנו ננחה אותך כיצד להגדיל את מחזור המלאי וכיצד לדאוג להשיא את החזר ההשקעה על המלאי.

יישום השיטה שלנו יאפשר לך לאזן בין כמויות הסחורה (או הפריטים) המוחזקת במחסן (זהו הכסף ששוכב במלאי) לבין עמידה בביקוש הלקוחות. לצורך זה נבנה עבורך תוכנית לניהול מלאי שתאפשר לך שיפור משמעותי בתזרים המזומנים וגם גידול ברווחיות.

Inventory to cash

דוד דניאלי

דניאלי דוד

נעים מאוד, שמי דוד דניאלי

 


מומחה להגדלת רווחיות.

אני חסיד האמרה ש- 80% מהפתרון טמון בזיהוי הבעייה, וכפי שהוכחתי במאות פרויקטים שבצעתי בארץ ובארה"ב, ה- 20% הנותרים תלויים ביצירתיות, בתקציב וביישום.

לאחר שסקרתי לעומק כ-60 תוכנות בתחומי ה-ERP וה-CRM, כיום אני יכול לבחור עבורך את תוכנת המדף שתביא לך מקסימום תועלת במינימום התאמות ועלויות. אני רואה בתוכנה מרכיב חשוב בפתרונות אך יחד עם זאת אני יודע שלא תמיד זה הפתרון לבעייה בעסק.

בתחום תהליכי העבודה אני מאמין שדברים מסובכים לא עובדים! לכן, הפתרונות אותם אתווה עבורך, יהיו פשוטים ומדוייקים לצרכיך.  אני גם אלווה אותך עד לסוף היישום, בכדי להבטיח את השגת התוצאות אליהן ברצונך להגיע.

בנוסף, אני מרצה במכללה האקדמית תל אביב יפו בנושאי מערכות מידע, ו- SAP-ERP.

מוסמך SAP-ERP ב- Integrated Business Processes.

בהשכלתי אני מהנדס תעשייה ובעל תואר שני במינהל עסקים.

הקלד/י השם והמייל וקבל/י בחינם את המדריך: להרוויח יותר גם בלי למכור יותר

מלקוחותינו

S5 Box

Login